We have made necessary updates to our Terms of Use and Privacy Policy. You can view the full details here: Terms of Service and Privacy Policy. The new terms and privacy policy go into effect on August 10th 2016, your continued use of myMoleskine confirms your agreement to these terms. If you have any questions please contact us at: privacy@moleskine.com. close
ツールバーへスキップ

Лінкбілдінг – невід’ємна частина маркетингової стратегії. Інструменти лінкбілдингу допомагають вибудовувати комунікацію з аудиторією та впливати на розвиток продукту загалом.

Посилання з одного ресурсу на інший по суті є рекомендаціями і для пошукових систем сигналізують, що контент, що публікується на ресурсі, корисний і цікавий користувачеві. І чим більше цей ресурс рекомендують інші якісні та трастові сайти, тим більше довіри до нього виникає не лише у пошукової системи, а й у користувачів.
В основу PageRank лягла ідея про те, що чим більше посилань веде на сайт, тим авторитетнішим він є. Не дивно, що невдовзі після початку роботи алгоритму з’явився термін «лінкбілдинг» — робота з побудови маси посилань і видобутку зовнішніх посилань на сайт.

Лінкбілдинг – це рекомендована навичка для junior-фахівців, які хочуть розвиватися у професії. Для SEO-фахівців рівня middle та вище це обов’язкова навичка: вони не займаються лінкбілдингом вручну, але повинні знати всі нюанси, щоб скласти ТЗ та проконтролювати його виконання. Особливо важливо розумітися на нюансах лінкбілдингу тим, хто просуває проекти в Google.

За час свого існування лінкбілдинг трансформувався в окремий напрямок SEO – з’явилася й професія лінкбілдера.

Лінкбілдер – це вузькопрофільний спеціаліст, який займається зовнішнім просуванням сайту та пошуком майданчиків для розміщення посилань на нього.

Лінкбілдер займається пошуком сайтів та блогів для розміщення статей, знає, як отримати крауд-посилання, як працювати з біржами – ці та інші операційні завдання потребують багато часу. Тому за можливості SEO-фахівцеві доцільно не займатися цим самому, а взяти на допомогу лінкбілдера.
Бажаєте отримувати трафік із пошукових систем? Лінкбілдинг під ключ допоможе вам прискоритись.
Залишіть заявку і ми розповімо вам про можливості лінкбілдингу для вашого сайту та бізнесу
Для цього лінкбілдер:

аналізує посилальний профіль просувається сайту, конкурентів та їх стратегію просування;
підбирає найбільш підходящі методи лінкбілдингу для кожного проекту;
складає анкор-листи;
розраховує бюджет.

Ми допоможемо вам реалізувати потенціал
Успішне просування сайту – комплексна робота. Ми допоможемо вам реалізувати велику та важливу частину SEO-просування – лінкбілдинг під ключ.

Залишіть заявку і ми розповімо вам про можливості лінкбілдингу замовити крауд ​​посилання для вашого сайту та бізнесу.

スタイルとタイプ
この投稿を評価

不適切なコンテンツを報告

コメント

@

最近アクティブではない